«Powrót

Uroczysta zmiana posterunku przed Grobem Nieznanego Żołnierza

Uroczysta zmiana posterunku przed Grobem Nieznanego Żołnierza

Uroczysta zmiana posterunku przed Grobem Nieznanego Żołnierza

Warta funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej przy Grobie Nieznanego Żołnierza
Funkcjonariusz Służby Celno-Skarbowej stoi na tle Grobu Nieznanego Żołnierza
Moment zmiany posterunku honorowego
Zejście pododdziału z Placu Piłsudskiego

3 września 2017 r. pododdział reprezentacyjny Krajowej Administracji Skarbowej uczestniczył w niedzielnej uroczystej zmianie posterunku przed Grobem Nieznanego Żołnierza w Warszawie na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego. Skład pododdziału stanowili funkcjonariusze z Izb Administracji Skarbowej w Warszawie i Bydgoszczy.

W tym roku po raz drugi Kompania Honorowa Szefa Krajowej Administracji Skarbowej uczestniczyła w uroczystej zmianie posterunku przed Grobem Nieznanego Żołnierza. Pomimo deszczowej i pochmurnej pogody, uroczystości przyglądali się licznie zgromadzeni warszawiacy oraz turyści. Punktualnie o godzinie 12.00 nasi funkcjonariusze celno-skarbowi oddali hołd poległym w walce o niepodległą Polskę.  W miejscu tak ważnym dla każdego Polaka, godnie przedstawili historię Grobu Nieznanego Żołnierza.

Kolejny raz Kompania reprezentacyjna Krajowej Administracji Skarbowej zaprezentowała wysoki poziom wyszkolenia, co znalazło uznanie ze strony Dowództwa Garnizonu Warszawa.

To nie jest ostatnia zmiana posterunku, w której uczestniczył w tym roku nasz pododdział reprezentacyjny. Zapraszamy wszystkich do obejrzenia uroczystości przed Grobem Nieznanego Żołnierza w dniu 17 września.