«Powrót

Ostatni dzień na rejestrację lutowych paragonów

Ostatni dzień na rejestrację lutowych paragonów

Ostatni dzień na rejestrację lutowych paragonów

Masz paragony fiskalne za usługi lub towary kupione w lutym? Zarejestruj je i weź udział w losowaniu cennych nagród w Narodowej Loterii Paragonowej, które odbędzie się 21 marca. Pamiętaj, że wszystkie zebrane przez Ciebie lutowe paragony możesz zarejestrować już tylko dzisiaj!

Grafika z tekstem: Ostatni dzień na rejestrację lutowych paragonów

To jedna z podstawowych zasad loterii – paragon trzeba zarejestrować w miesiącu zakupu. Dotyczy to również paragonów branżowych, czyli tych pobranych w prywatnych gabinetach lekarskich i dentystycznych. Ta branża jest dodatkowo premiowana w pierwszym kwartale 2016 r. i zarejestrowane w niej paragony wezmą udział w losowaniu nagrody specjalnej, czyli Opla Insignii, już 18 kwietnia 2016 r. Tymczasem wejdź na stronę loterii www.loteriaparagonowa.gov.pl (link otwiera nowe okno w innym serwisie),  zgłoś swoje paragony i weź udział w najbliższych losowaniach: 21 marca 2016 r. do wygrania Opel Astra i iPad-y Air 2 oraz 25 marca – do wygrania notebooki i tablety.

***        ***        ***

Narodowa Loteria Paragonowa to akcja edukacyjna Ministerstwa Finansów, która ma uświadomić Polakom, jak ważna jest ich rola w kształtowaniu uczciwego obrotu gospodarczego. Biorąc paragon wspierasz uczciwych przedsiębiorców i uczciwą konkurencję między nimi. Podczas pierwszych czterech miesięcy loterii Polacy zarejestrowali blisko 56 milionów paragonów fiskalnych.