«Powrót

Paragony z października musisz zarejestrować do końca miesiąca

Paragony z października musisz zarejestrować do końca miesiąca

Paragony z października musisz zarejestrować do końca miesiąca

Zdjęcie - liczba paragonów

Uczestniczysz w Narodowej Loterii Paragonowej albo zamierzasz to zrobić? Jeśli tak, to pamiętaj, że paragony fiskalne za towary i usługi zakupione w październiku musisz zarejestrować do końca tego miesiąca. Warto to zrobić, żeby zwiększyć swoje szanse na wylosowanie samochodu, laptopa lub ipada.

„Zasady loterii są proste. Każdy paragon za 10 zł i więcej to możliwość wygrania cennych nagród. Oczywiście im więcej zarejestrujemy paragonów, tym nasze szanse na wygraną rosną. Jak widać po liczbie zgłoszonych paragonów – a to już prawie 12 mln – Polacy dobrze o tym wiedzą i chętnie włączają się do Narodowej Loterii Paragonowej" – komentuje wiceminister finansów, pełnomocnik rządu ds. informacji i edukacji finansowej Izabela Leszczyna.

Zarejestruj paragony fiskalne już teraz na stronie www.loteriaparagonowa.gov.pl (link otwiera nowe okno w innym serwisie) i weź udział w najbliższym losowaniu – 16 listopada 2015 r.

Co warto wiedzieć?

  • W loterii biorą udział pełnoletni, którzy: zakupili towar lub usługę za minimum 10 zł brutto, mają świadczący o tym paragon fiskalny oraz w miesiącu zakupu zgłosili się do loterii przez stronę internetową www.loteriaparagonowa.gov.pl (link otwiera nowe okno w innym serwisie).
  • Do loterii przyjmowane są tylko paragony fiskalne. Można zgłosić ich dowolną liczbę, przy czym jeden paragon można zgłosić tylko raz w loterii, niezależnie od kwoty zakupu.
  • Raz w miesiącu będzie można wylosować Opla Astrę, a raz na kwartał – Opla Insignię. Ponadto można wygrać nowoczesne Lenovo Thinkpad oraz iPad-y Air 2.
  • Losowania najcenniejszych nagród będzie można obejrzeć na żywo w TVP Regionalna. Nagrania z losowań będą też dostępne na kanale loterii w serwisie YouTube (link otwiera nowe okno w innym serwisie)
  • Wyniki losowań będą publikowane na stronie www.loteriaparagonowa.gov.pl/wyniki (link otwiera nowe okno w innym serwisie) w dniu losowań.
  • Zwycięzcy losowań nie mogą wymieniać nagród na inne ani otrzymać ich wartości w gotówce.
  • W loterii nie mogą brać udziału pracownicy Ministerstwa Finansów i organizatora loterii oraz członkowie ich najbliższej rodziny.
  • Loteria trwa od 1 października 2015 r. do 30 września 2016 r.

I jeszcze jedno: wszystkie nagrody w Narodowej Loterii Paragonowej są zwolnione z podatku!