«Powrót

Przedświąteczna pomoc

Przedświąteczna pomoc

Przedświąteczna pomoc

Przedświąteczna pomoc
Przedświąteczna pomoc
Przedświąteczna pomoc
Przedświąteczna pomoc

Po raz kolejny mazowieccy pracownicy i funkcjonariusze Izby Administracji Skarbowej w Warszawie uczestniczyli w uroczystości wręczania świątecznych paczek najbardziej potrzebującym. Przedświąteczną pomoc zorganizowało Żoliborskie Stowarzyszenie Dom Rodzina Człowiek, znane z ogólnopolskiej akcji „Nakrętka nadziei", w której izba uczestniczy od marca 2012 roku.

Mazowieccy pracownicy i funkcjonariusze izby kupili i zebrali to, czego nie powinno zabraknąć na świątecznym stole. Z zebranych przez Żoliborskie Stowarzyszenie produktów żywnościowych, wolontariusze przygotowali 54 pokaźnej wielkości paczki żywnościowe, które trafiły do najbardziej potrzebujących.

W przedświątecznym spotkaniu, które odbyło się w nowej siedzibie Żoliborskiego Stowarzyszenia, uczestniczyli darczyńcy, wiceprzewodniczący Rady Dzielnicy Żoliborz, wolontariusze oraz najważniejsze tego dnia osoby - podopieczni Stowarzyszenia, dla których najbardziej oczekiwanym punktem uroczystości było wręczenie przez Mikołaja świątecznych paczek żywnościowych.

Przedświąteczna pomoc mazowieckich funkcjonariuszy i pracowników KAS okazywana tym, których ciężka sytuacja życiowa lub choroba pozbawiła godnego życia jest symbolicznym gestem w stronę ludzi, których los nie pozostał obojętny.

W podziękowaniu za udział w zbiórce żywności dla podopiecznych Żoliborskiego Stowarzyszenia Dom Rodzina Człowiek, Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Warszawie oraz pracownicy i funkcjonariusze otrzymali Dyplomy Uznania.